SERVETTRINGAR 4 st, silver, GHA, 1900/2000-tal.

238175. SERVETTRINGAR 4 st, silver, GHA, 1900/2000-tal.

Bredd ca 2 cm. Stämplade 925 GHA.
Total vikt ca 88 gram.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 88 gram.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 150