PARTI MÖBLER, 5 delar. 1800/1900-tal.

23817. PARTI MÖBLER, 5 delar. 1800/1900-tal.

Stolar ett par, vitmålade. Golvlampa, björk, 1940-tal, höjd 150 cm. Kista med smidesbeslag, 1800-tal, 66x44x37 cm. Lodregulatorsverk med lod.

Skador och slitage. Pendel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 000