TRIMMER, "Echo", GT-160AE.

TRIMMER, "Echo", GT-160AE.
2381652. TRIMMER, "Echo", GT-160AE.

Längd 140 cm

Säljes för dödsbos räkning.

OBS! EJ TRANSPORT.
Avhämtning Växjö.

Bruksslitage, skador, ytsmuts, Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 140 cm

Säljes för dödsbos räkning.

OBS! EJ TRANSPORT.
Avhämtning Växjö.

Antal besök: 553