NÖTSKRIKA, uppstoppad.

NÖTSKRIKA, uppstoppad.
238160. NÖTSKRIKA, uppstoppad.

Monterad på gren.
Total höjd ca 35,5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monterad på gren.
Total höjd ca 35,5 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 759