JOSEF SCHIBLI. Akvarell, signerad.

238156. JOSEF SCHIBLI. Akvarell, signerad.

58,5 x 43,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Josef Schibli (Född 1925)

Gör en kostnadsfri värdering!

58,5 x 43,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Josef Schibli (Född 1925)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 108