GLAS, 6 st, glas, "Strikt" Bengt Orup, Johansfors.

238104. GLAS, 6 st, glas, "Strikt" Bengt Orup, Johansfors.

Höjd ca 8 cm.

Slitage, ett glas med fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 8 cm.

Antal besök: 906