LARS ENGLUND. Abstrakt komposition, grafiskt tryck, signerad.

2380548. LARS ENGLUND. Abstrakt komposition, grafiskt tryck, signerad.

Bladmått ca 43x31 cm.

Smärre slitage, ej examinerad ur ram.

Lars Englund (Född 1933)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 43x31 cm.

Lars Englund (Född 1933)

Antal besök: 612