BERTIL VALLIEN. Vas, Kosta Boda atelje, fullsignerad.

237990. BERTIL VALLIEN. Vas, Kosta Boda atelje, fullsignerad.

Signerad "Kosta Boda Atelje, B. Vallien 305884004", Höjd: 12 cm.

Smärre slitage.

Bertil Vallien (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Bertil Vallien (Född 1938)

Antal besök: 1 051