GABRILEL BURMEISTER. litografi, landskapsmotiv, numrerad 4/50, signerad.

237953. GABRILEL BURMEISTER. litografi, landskapsmotiv, numrerad 4/50, signerad.

30 x 46 cm.

passpartout vattenskadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 46 cm.

passpartout vattenskadad.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 639