SNÄCKLAMPA, 1960-tal.

SNÄCKLAMPA, 1960-tal.
237923. SNÄCKLAMPA, 1960-tal.

Diameter 27 cm
Tot Höjd 90 cm.

Bruksslitage, saknas snäckskal.

Gör en kostnadsfri värdering!
237923. SNÄCKLAMPA, 1960-tal.

Diameter 27 cm
Tot Höjd 90 cm.

Antal besök: 3 995