VÄGGUR, nyrenässans, omkring 1900.

23792. VÄGGUR, nyrenässans, omkring 1900.

Nyckel och pendel finns, höjd ca 81 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 766