BORD, KONSOLBORD med låda, gustaviansk stil, 1900-tal.

237899. BORD, KONSOLBORD med låda, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bord med låda, gustaviansk stil, mahogny
73 x 32, höjd 55 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

73 x 32, höjd 55 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Antal besök: 1 000