831. KRUTHORN.

831. KRUTHORN.
2378526. 831. KRUTHORN.

1800-tal av mässing, jaktmotiv.

Slitage.

Tema

Höstens vapenauktion 2022

Gör en kostnadsfri värdering!
2378526. 831. KRUTHORN.

Slitage.

Tema

Höstens vapenauktion 2022

Antal besök: 776