SOFFA, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.

237808. SOFFA, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.

Vit och guldmålad, dekor med bandrosett, kannelyrer och fleuroner. Längd 120 cm.

Bruksslitage, fläckar, skadad sadelgjord.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 982