NATTDUKSBORD, ett par, 1950/60-tal.

237800. NATTDUKSBORD, ett par, 1950/60-tal.

Teak, längd ca. 40, bredd 33, höjd 53 cm.

Slitage, fanersakdor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 571