FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

FÅTÖLJ, 1940/50-tal.
237797. FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

Klädd i Carl Malmstensliknande klädsel.Sitthöjd 39 cm. Total höjd 68 cm, bredd 75 cm.

Klädsel smutsig och med slitage. En kantbård något lös.

Gör en kostnadsfri värdering!
237797. FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

Antal besök: 1 078