RON LIOR. Mapp med 4 seriegrafier, signerad och numrerad 151/250.

237774. RON LIOR. Mapp med 4 seriegrafier, signerad och numrerad 151/250.

Four Lior, innehållande Nova, Honey Pie, Flossie, Sitting on a rainbow. Olika storlekar, bl.a. ca 93x63,5 och 64,5x90 cm.

Visst slitage på mapp, fuktskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 509