HALLSPEGEL med hylla, oljad ek, 1950-tal.

237741. HALLSPEGEL med hylla, oljad ek, 1950-tal.

120 x 78 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

120 x 78 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 591