SPANISH SCHOOL, 1972. Manos.

SPANISH SCHOOL, 1972. Manos.
2377163. SPANISH SCHOOL, 1972. Manos.

Litografi
Med oidentifierad signatur, daterad 1972 och numrerad 31/75
48,5x63,5 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
48,5x63,5 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
A-Logística
Antal besök: 162