AXELREMSVÄSKA med påse, dam, Gucci, Italien.

237711. AXELREMSVÄSKA med påse, dam, Gucci, Italien.

Axelremsväska med nitar och spännen i gulmetall och rem i form av kedja
Längd 37 cm
Höjd 16 cm
Kedjerem märkt Gucci, Made in Italy
Ettikettmärkt Gucci och numrerad 119188, 203998
Låset stämplat Gucci
Påse med Gucci-märkning.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 37 cm
Höjd 16 cm
Låset stämplat Gucci
Påse med Gucci-märkning.

Bruksskick.

Antal besök: 1 752