FLINTLÅS PISTOL, England.

FLINTLÅS PISTOL, England.
2377021. FLINTLÅS PISTOL, England.

S. K. muff pistol 1780-1790.
Med avskruvbar pipa för laddning.
Signerad: Field Aylesbury.

Säkring för hane och eldstål fungerar halv och helspänn.
Bruksslitage, märken, repor. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

S. K. muff pistol 1780-1790.
Signerad: Field Aylesbury.

Antal besök: 687