FÅTÖLJ, skinn, troligen IKEA 1970-tal.

237661. FÅTÖLJ, skinn, troligen IKEA 1970-tal.

Fåtölj skinn.

Bruksslitage ,mindre skada skinn vänster armstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtölj skinn.

Antal besök: 3 675