AKVARELL SAMT LITOGRAFI, JAPAN.

2376374. AKVARELL SAMT LITOGRAFI, JAPAN.

Akvarell föreställande ätande katt. Signerad. Bildmått: ca 33,5 x 30 cm. Rammått: ca 50 x 40 cm.
Litografi föreställande tre fiskare. Signerad och daterad 1983. Bildmått: ca 39,5 x 46 cm. Rammått: ca 64 x 56,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 710