BÄGARE, silver, oidentifierad smed, otydlig stämpel, 1700-tal.

237633. BÄGARE, silver, oidentifierad smed, otydlig stämpel, 1700-tal.

Höjd ca. 8,5 cm.

Slitage, inskription.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 8,5 cm.

Slitage, inskription.

Antal besök: 1 250