JORDGLOB, med kompass, Columbus-Jordglob, Edwin Hammar Stockholm. 1930/1940-tal.

237603. JORDGLOB, med kompass, Columbus-Jordglob, Edwin Hammar Stockholm. 1930/1940-tal.

Höjd ca 51 cm.

Slitage, fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 51 cm.

Slitage, fläckar, repor.

Antal besök: 2 881