KONSTGLAS, 4 st, BODA, Kosta Boda samt Engshyttan.

237564. KONSTGLAS, 4 st, BODA, Kosta Boda samt Engshyttan.

2 st flaskor, Erik Höglund, BODA, signerade. Höjd 11 samt 14 cm.
1 skål, Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda. Höjd 12, diameter 17 cm.
1 vas, Engshyttan. Höjd 19 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 730