Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
ÅKE JOHANSSON. "Ilandfluten I" och "Ilandfluten VII". Bladen återger en dikt av Folke Dahlberg. Etsning (2). Signerade. 43/100.
23755. ÅKE JOHANSSON. "Ilandfluten I" och "Ilandfluten VII". Bladen återger en dikt av Folke Dahlberg. Etsning (2). Signerade. 43/100.
24 x 18,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
24 x 18,5 cm.
Garpenhus Auktioner
1 200