VÄGGHÖRNSKÅP, faner med intarsia, 1900-talets mitt.

237541. VÄGGHÖRNSKÅP, faner med intarsia, 1900-talets mitt.

Höjd 71, djup 52 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 71, djup 52 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 195