SKRIVBORD och SNURRSTOL, ek/björk, tidigt 1900-tal.

237539. SKRIVBORD och SNURRSTOL, ek/björk, tidigt 1900-tal.

Skrivbord med fem lådor, höjd 76, längd 105, bredd 60 cm.
Karmstol med snurrfunktion.

Slitage, lagningar, lösa lister, repor och hack.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karmstol med snurrfunktion.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 265