BERTIL VALLIEN. Figuriner, 2 delar, Rörstrand, 1900-tal.

237527. BERTIL VALLIEN. Figuriner, 2 delar, Rörstrand, 1900-tal.

Två fåglar, märkta "B. Vallien", Höjder mellan 14 - 21 cm.

Åldersslitage.

Bertil Vallien (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Bertil Vallien (Född 1938)

Antal besök: 939