BURK, flintgods, "Picknick", Marianne Westman, Rörstrand. 1900-talets mitt.

237477. BURK, flintgods, "Picknick", Marianne Westman, Rörstrand. 1900-talets mitt.

Burk med lock, Diameter 10 x 8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 013