SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.
2374728. SLAGBORD, 1800-tal.

Lackerad furu. Enkla grindar. Längd 71 + 47 + 71 cm, bredd 112 cm, höjd 74 cm.

Slitage. Sprickor. Märken och mindre skador. Renoverat och kompletterad. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
2374728. SLAGBORD, 1800-tal.

Antal besök: 905