PARTI LAMPOR. bla taklampa, art deco, 1900-tal.

23747. PARTI LAMPOR. bla taklampa, art deco, 1900-tal.

Bestående av bordslampa, taklampa, lampett och lös glaskupa. Taklampans höjd ca 34 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 1 286