HANS NYGREN. litografi, signerad.

2374434. HANS NYGREN. litografi, signerad.

Bildmått ca 43 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram. Glas saknas.

Hans Nygren (Född 1928)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 43 x 37 cm.

Hans Nygren (Född 1928)

Antal besök: 382