VÄGGLAMPOR, 3 st, olika modeller, 1900-tal.

237431. VÄGGLAMPOR, 3 st, olika modeller, 1900-tal.

2 armad lampa med böjbara armar.
Lampa med böjbar arm, röd skärm.
2 armad lampa, rosa samt grön genombruten metallskärm, höjd ca 35 cm.

Bruksslitage, fläckar, mindre färgbortfall, rosa/gröna skärmar med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 738