FÅTÖLJ, 1940-tal.

FÅTÖLJ, 1940-tal.
237427. FÅTÖLJ, 1940-tal.

Svart tyg med gult mönster.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
237427. FÅTÖLJ, 1940-tal.

Svart tyg med gult mönster.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 364