OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Berglandskap med figurer, olja på duk, signerad C.R.F 1864.

237383. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Berglandskap med figurer, olja på duk, signerad C.R.F 1864.

58 x 86 cm.

Kraftigt krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 86 cm.

Kraftigt krackelerad.

Antal besök: 1 410