BARSKÅP, jakaranda, 1960/70-tal.

2373463. BARSKÅP, jakaranda, 1960/70-tal.

Med utdragsskiva, belysning, glashållare och glashylla.
Höjd 114, bredd 80, djup 40 cm.

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Smärre bruksslitage, en fläck baksidan.

Tema

Auctionets samlade höstkvalitetsauktion 2022

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 3 498