FRANSKA KORT, 84 st, 1900-talets början, vykortsformat.

2373159. FRANSKA KORT, 84 st, 1900-talets början, vykortsformat.

Ett fåtal med vykortsrader, (oskrivna), övervägande med blank baksida.

Visst slitage, delvis blekta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage, delvis blekta.

Antal besök: 1 519