ERKERS MARIE PERSSON. "Fäbokväll". Stenlitografi, signerad och numrerad 215/360.

237256. ERKERS MARIE PERSSON. "Fäbokväll". Stenlitografi, signerad och numrerad 215/360.

Ca. 40x58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 40x58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 6 418