TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 2000-tal.

237253. TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 2000-tal.

Metall och trä. Bord, 4 stolar.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 739