STIG GHYLFE. "Två vänner". Emaljmålning på plåt, signerad och daterad 77.

237226. STIG GHYLFE. "Två vänner". Emaljmålning på plåt, signerad och daterad 77.

Monterad på träplatta. Ca. 29x29 inklusive platta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 468