LOUIS BASTIN. Motiv med flicka. Etsning. Signerad och numrerad 194/310.

237187. LOUIS BASTIN. Motiv med flicka. Etsning. Signerad och numrerad 194/310.

Bildyta 24 x 34 cm.

Louis Bastin (1912–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 24 x 34 cm.

Louis Bastin (1912–1979)

Antal besök: 909