Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
HAERNER. Stadsbild med bilar i snöfall. Akvarell. Signerad och daterad 1952.
237186. HAERNER. Stadsbild med bilar i snöfall. Akvarell. Signerad och daterad 1952.
24 x 34 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
24 x 34 cm.
Gomér & Andersson Linköping
2 930