KOFFERT, 1800/1900-tal.

KOFFERT, 1800/1900-tal.
237170. KOFFERT, 1800/1900-tal.

Ca. längd 91, bredd 53, höjd 58 cm.

Slitage, repor, stötmärken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, stötmärken.

Nycklar saknas.

Antal besök: 988