BERTIL WAHLBERG. pojkar vi havet, olja på pannå, signerad.

237099. BERTIL WAHLBERG. pojkar vi havet, olja på pannå, signerad.

Ca 34 x 68 cm.

Bertil Wahlberg (1923–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 34 x 68 cm.

Bertil Wahlberg (1923–1980)

Antal besök: 693