2370927. HERRARMBANDSUR, Hugo Boss, 1610, quartz.
Boettnummer 30823.
Ca 35 mm bred exkl. krona.
Rostfritt stål.
Bruksslitage, repor. Ej fungerande vid enklare test, ej testad med nya batterier. Ingen funktionsgaranti lämnas. Ej öppnad av auktionshus.