ARMBANDSUR CERTINA CERTIDATE, 14k guld.

237070. ARMBANDSUR CERTINA CERTIDATE, 14k guld.

Gravyr på boettens baksida. Urets diameter ca 3,2 cm. Flexarmband, förgyllt.

Bruksslitage. Repigt glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repigt glas.

Antal besök: 4 443