GLASFÖREMÅL, 3 st, Älgfamiljen.

237036. GLASFÖREMÅL, 3 st, Älgfamiljen.

Signerade NN 88
Höjder mellan 16-24 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerade NN 88
Höjder mellan 16-24 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 655