MATGRUPP, 5 delar, Gustaviansk stil, 1900-tal.

236992. MATGRUPP, 5 delar, Gustaviansk stil, 1900-tal.

4 stolar av "ax-modell", olika klädslar.
Bord i två delar, oval, total längd ca 155 bredd 100 höjd 76,5 cm + 1 iläggsskiva 54,5 cm.

Slitage, märken, repor, fläckar. Senare bemålning. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 060